Силовое оборудование

О нас

Elektra to doświadczona, dynamiczna i wciąż rozwijająca się polska firma, która działa w sektorze energetycznym. W swojej ofercie posiadamy wiele produktów i usług, co stawia nas w świetle atrakcyjnego partnera dla odbiorców oraz poważną konkurencją dla innych dostawców. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu technicznemu oraz elastycznemu zarządzaniu, Elektra może zaoferować szereg wysokiej jakości rozwiązań standardowych oraz specjalnych, dopasowanych do wymagań i potrzeb klienta. Nasze wyroby stosowane są w elektrowniach, kopalniach, przemyśle i w energetyce zawodowej. Wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie atesty, próby typu poświadczone przez niezależna laboratoria i tam gdzie jest to wymagane certyfikaty INSTYTUTU ELEKTROTECHNIKI.

Читать дальше
Transformator

предложение

W naszej ofercie jesteśmy w stanie zaoferować kompletne rozwiązania dla obiektów przemysłowych i infrastrukturalnych począwszy od projektu, przez realizację włącznie z odbiorami. Nasza firma oferuje również wynajem wszystkich urządzeń wraz z serwisem 24h. Prócz dostaw na terenie Polski realizujemy dostawy dla klientów na terenie całej Europy.

 

 

 

Скачать

Poniżej znajdą Państwo elektroniczne wersje wszystkich potrzebnych materiałów dotyczących naszych produktów.

Проверьте материалы

новости

Проект финансируется Европейским фондом регионального развития

9 сентября 2019 | 18:44

PHU ELEKTRA SŁAWOMIR LENIK realizuje projekt "Opracowanie zaawansowanego technologicznie prostownika trakcyjnego" finansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Projekt ma na celu opracowanie w ramach prowadzonych prac b+r innowacyjnego modelu prostownika trakcyjnego o znacznie podwyższonych parametrach technicznych w stosunku do dotychczasowych, dostępnych na rynku rozwiązań. Wartość projektu: 1.306.893,11 zł, Wkład Funduszy Europejskich: 810.875,00 zł.

Читать дальше
test

обслуживание

ELEKTRA oferuje również pomoc w naprawie, konserwację i renowację wszystkich rodzajów transformatorów żywicznych

У вас есть еще вопросы? Свяжитесь с нами!