Power equipment

About Us

Elektra to doświadczona, dynamiczna i wciąż rozwijająca się polska firma, która działa w sektorze energetycznym. W swojej ofercie posiadamy wiele produktów i usług, co stawia nas w świetle atrakcyjnego partnera dla odbiorców oraz poważną konkurencją dla innych dostawców. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu technicznemu oraz elastycznemu zarządzaniu, Elektra może zaoferować szereg wysokiej jakości rozwiązań standardowych oraz specjalnych, dopasowanych do wymagań i potrzeb klienta. Nasze wyroby stosowane są w elektrowniach, kopalniach, przemyśle i w energetyce zawodowej. Wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie atesty, próby typu poświadczone przez niezależna laboratoria i tam gdzie jest to wymagane certyfikaty INSTYTUTU ELEKTROTECHNIKI.

Read more
Transformator

Offer

We are a distributor of: GBE Italy, CoilInnovation, Astor Turkey, Energypac Europe

In our offer, we are able to offer complete solutions for industrial and infrastructural facilities, starting from the design, implementation and acceptance. Our company also offers rental of all devices with a 24h service.

In addition to deliveries in Poland, we carry out deliveries to customers throughout Europe.

 

 

 

Download

Below you will find all materials about products.

Check the materials

News

Opracowanie zaawansowanego technologicznie prostownika trakcyjnego

3 September 2019 | 15:13

PHU ELEKTRA SŁAWOMIR LENIK realizuje projekt "Opracowanie zaawansowanego technologicznie prostownika trakcyjnego" finansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Projekt ma na celu opracowanie w ramach prowadzonych prac b+r innowacyjnego modelu prostownika trakcyjnego o znacznie podwyższonych parametrach technicznych w stosunku do dotychczasowych, dostępnych na rynku rozwiązań. Wartość projektu: 1.306.893,11 zł, Wkład Funduszy Europejskich: 810.875,00 zł.

Read more
test

Service

ELEKTRA also offers assistance in the repair, maintenance and renovation off all types transformers.

Do you have more questions? Contact us!