Power Ausrüstung

Über uns

Elektra to doświadczona, dynamiczna i wciąż rozwijająca się polska firma, która działa w sektorze energetycznym. W swojej ofercie posiadamy wiele produktów i usług, co stawia nas w świetle atrakcyjnego partnera dla odbiorców oraz poważną konkurencją dla innych dostawców. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu technicznemu oraz elastycznemu zarządzaniu, Elektra może zaoferować szereg wysokiej jakości rozwiązań standardowych oraz specjalnych, dopasowanych do wymagań i potrzeb klienta. Nasze wyroby stosowane są w elektrowniach, kopalniach, przemyśle i w energetyce zawodowej. Wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie atesty, próby typu poświadczone przez niezależna laboratoria i tam gdzie jest to wymagane certyfikaty INSTYTUTU ELEKTROTECHNIKI.

Lesen Sie mehr
Transformator

Angebot

W naszej ofercie jesteśmy w stanie zaoferować kompletne rozwiązania dla obiektów przemysłowych i infrastrukturalnych począwszy od projektu, przez realizację włącznie z odbiorami. Nasza firma oferuje również wynajem wszystkich urządzeń wraz z serwisem 24h. Prócz dostaw na terenie Polski realizujemy dostawy dla klientów na terenie całej Europy.

 

 

 

Download

Poniżej znajdą Państwo elektroniczne wersje wszystkich potrzebnych materiałów dotyczących naszych produktów.

Überprüfen Sie die Materialien

Nachrichten

Das Projekt wird vom Europäischen Fonds für regionale Entwicklung finanziert

9 September 2019 | 18:44

PHU ELEKTRA SŁAWOMIR LENIK realizuje projekt "Opracowanie zaawansowanego technologicznie prostownika trakcyjnego" finansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Projekt ma na celu opracowanie w ramach prowadzonych prac b+r innowacyjnego modelu prostownika trakcyjnego o znacznie podwyższonych parametrach technicznych w stosunku do dotychczasowych, dostępnych na rynku rozwiązań. Wartość projektu: 1.306.893,11 zł, Wkład Funduszy Europejskich: 810.875,00 zł.

Lesen Sie mehr
test

Service

ELEKTRA oferuje również pomoc w naprawie, konserwację i renowację wszystkich rodzajów transformatorów żywicznych

Haben Sie noch Fragen? Kontaktieren Sie uns!